Results from Crystal Cup - Junior I Latin samedi 24 mars 2007
photos vidéos
Voir comment advertise your product ici

Crystal Cup
Russie - Moscow samedi 24 mars 2007

Junior I Latin samedi 24 mars 2007

Finale

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Russie
2  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Russie
3  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Russie
4  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Russie
5  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Russie
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Russie
Plus de publicités?   Devenez membre!

Semi-final

7  Andrej Blokhin & Vlada Mazun Russie
7  Filip Popov & Ekaterina Tregubova Russie
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Russie
10  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Russie
11  Alexey Barkov & Anna Grischenko Russie
12  Denis Mironov & Elvira Elagina Russie
13  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Russie

Quarter-final

14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Russie
15  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Russie
16  Aleksandr Avdeev & Darya Zheleztsova Ukraine
17  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Russie
17  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Russie
19  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Russie
20  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Russie
21  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Russie
23  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Russie
24  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Russie

Round 2 (top 42)

25  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Russie
27  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Russie
29  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Russie
31  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Russie
32  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Russie
32  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Russie
35  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Russie
35  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Russie
37  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Russie
38  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Russie
40  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Russie
41  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Russie
42  Maksim Kolesov & Polina Kotova Russie
44  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Russie
45  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Russie
46  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Russie
47  Karlen Agadzhanyan & Elizaveta Shimova Russie
47  Pavel Elnikov & Anastasiya Vladimirova Russie
47  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Russie

Round 1 (top 53)

51  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Russie
52  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Russie
53  Maksim Kornilov & Yuliya Gorodischer Russie
54  Mikhail Gusev & Polina Pronina Russie
55  Ilya Raskatov & Kristina Kuvaeva Russie
58  Leonid Bobkov & Polina Tropskaya Russie
59  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Russie
60  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Russie
61  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Russie
62  Dementiy Fedirko & Yuliya Prozorova Russie
63  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Russie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}