Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Latin samedi 23 novembre 2013
Voir comment advertise your product ici

Rhythm 2013
Russie - Moscow samedi 23 novembre 2013

Junior I Open Latin samedi 23 novembre 2013

Finale

1  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Russie
2  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Russie
3  Nikita Shevchenko & Sofya Grechkina Russie
4  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Russie
5  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Russie
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Russie
Plus de publicités?   Devenez membre!

Semi-final

7  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Russie
8  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Russie
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Russie
10  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Russie
11  Umar Dzhumaev & Elizaveta Slavogorodskaya Russie
12  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Russie
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Russie

Quarter-final

14  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Russie
14  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Russie
16  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Russie
17  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Russie
18  Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Russie
19  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Russie
20  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Russie
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Russie
22  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Russie
23  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Russie
23  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Russie
25  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Russie

Round 2 (top 48)

26  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Russie
27  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Russie
28  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Russie
29  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Russie
30  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Russie
31  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Russie
32  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Russie
32  Artemiy Markin & Polina Biryukova Russie
34  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Russie
35  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Russie
36  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Russie
37  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Russie
38  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Russie
39  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Russie
39  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Russie
41  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Russie
42  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Russie
43  Daniil Morhov & Eva Burenina Russie
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Russie
44  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Russie
46  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Russie
46  Andrey Soshnev & Anastasiya Ptashinskaya Russie
48  Yakov Sein & Anastasiya Zherdeva Russie

Round 1 (top 70)

49  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Russie
49  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Russie
49  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Russie
52  Vyacheslav Shaymardanov & Darya Kalinina Russie
53  Andrey Basistyy & Mariya Lobanova Russie
53  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Russie
53  Kirill Shkrykin & Aleksandra Chuchupal Russie
53  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Russie
57  Nikita Gubarev & Kseniya Salata Russie
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukraine
59  Kirill Baturin & Evgeniya Gromova Pologne
59  Aleksej Prokofev & Ekaterina Saltykova Russie
61  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Russie
61  Daniil Sobolev & Yuliya Spasova Russie
61  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Russie
64  Dmitriy Solovev & Aleksandra Denisova Russie
65  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Russie
66  Nikita Matyukhin & Mariya Kuzmina Russie
67  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Russie
68  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Russie
69  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Russie
70  Semen Ivanov & Ekaterina Degtyareva Russie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}